Alles alguses! #1

Okei, kas ma lõpuks ometi võtangi end kokku ja kirjutan midagi? Korra tekkis juba tahtmine vastata “muidugi mitte!”, aga ma olen oma peas blogimise mõtet haudunud juba liiga pikalt. Üks hetk peab ju end kokku võtma ja tegema midagi sellist, mis mulle aastaid huvi on pakkunud – kirjutamine.

Viimase paari aastaga on minu kirjutamistuhin ja tohutu fantaasia kokku kuivanud – seda on väga inetu öelda, kui lapse saamine on teinud oma töö. Ühe paraja marakratiga päevast päeva tegelemine on röövinud igasugusega tahtmise midagigi teha. Aga siin ma nüüd olen, kirjutamas. Lõpuks ometi pidin ju end kokku võtma ja midagi kirja panema.

Kirjutamine on olnud pool elust minu suurim kirg, miski mida olen nautinud ja teinud nii päeval kui öösel, et iga pähe torganud idee paberile saaks. Kuigi pean tunnistama, et reaalse elu põhjal kirjutamine pole kunagi mu tugevaim külg olnud – olen alati eelistanud ikka fantaasiajutte, sest see, mida minu aju suutis veel mõned aastad tagasi toota pani mind ennastki veel hiljaaegu imestama, kui enda arvutist vanad wordi failid leidsin. Lehekülgede viisi väljamõeldud teksti, ritta laotud sõnu ja nii mõnigi iseloodud tegelaskuju – vot see oli aastaid minu igapäevane reaalsus.

Sa küsid, miks ma seda kõike siia praegu kirjutan? Aga just seepärast, et need wordi failid on üks peamisi põhjuseid, miks ma lõpuks ometi end kokku võtsin, blogi avasin ja siia üldse midagi kirja ka panin. Viimase tõuke andsite Teie, kes te seda praegu loete, AITÄH! ❤

Mulle meeldib kirjutada ja see on fakt, aga viimasel ajal pean end selleks üha rohkem sundima, aga ka see ei ole just parim lahendus minu probleemile – sunnitud tekst ei ole kunagi miski, millega ma rahul oleksin. Seetõttu peab kirjutamiseks olema alati see õige moment, millal tuhin peale tuleb. Nagu praegugi, kell on 23:25 – olgem ausad, kui minust kui blogipostituste kirjutajast asja saab, siis on see just see kellaaeg, millal enamus minu kirjutisi valmib.

Kui aus olla, siis uni hakkabki juba mind murdma ja ilmselt jääbki see nö esimene postitus lühemaks ja ilmselt saab lisa ainult juhul, kui mul veel mõni kirjutamistuhina hetk peale tuleb – loodan, et mitte valel ajal või vales kohas.

Lisaks minule vajab akude laadimist ka arvuti – 5% veel jäänud. Ühesõnaga tundub, et võtan siin selle pisikese lühida postituse kokku ja püüan endast kõik anda, et juba peagi midagi veidi sisukamat teieni tuua! 😉

Kristin!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: