Meie uni ja üllatuskülaline otse Inglismaalt! #42

Kas te vaatasite täna hommikul aknast välja ja nägite, kui ilus ilm on? :O Heas mõttes kohutav lausa. 😀 Kui selline “mõte” üldse on võimeline eksisteerima. Ka mina vaatasin aknast välja ja vaatan ka praegusel hetkel ja olen nii kuradima segaduses, sest ma ei oska sellise ilmaga kunagi oma last riietada. Ma ei suuda otsustada, kas panna juba kevad/sügis riided ja nende alla veidi soojemad lisariided või jääda truuks veel talveriietele, aga eemaldada kõik muud “lisariided” nende alt. Samas… Kenert on nii või naa terve talve kevad/sügis pükstega ringi käinud ja kordagi pole jalad külmetanud.

Btw, ma kardan tema ära külmetamist tegelikult nii meeletult, et näiteks võin tuua fakti, et vahetasin alles eile Bugaboo soojakoti sulekatte selle õhema fliis variandi vastu välja. Kogu aeg võtsin selle jaoks hoogu, aga ikka ja alati tundus liiga külm – seega ka liiga vara. Samas andis see mulle võimaluse teda veel õhemalt riietada. 😀 Kas ja millist soojakotti teie kasutate? Mina olin varasemalt(kuni möödunud aasta oktoobrini) tohutult soojakoti vastane. Kenert oleks ilmselt terve talve soojakotita ringi reisinud, kui meie ellu poleks leidnud teed Balios M ja Age oma soovitusega soetada selle juurde ka Cybex Priami footmuff – mõeldud ja otseloomulikult kohe ka tehtud. 😀 Ja oi, kui kiirelt ma soojakoti olemasoluga harjusin ja ausalt öeldes sellesse ka suurel määral kiindusin. Samas ajas mind päris tigedaks see, kuidas ta alatihti soovis Baliose istmest jooksu panna, aga õnneks ei ole see taaskord lahendamatu probleem.

Panen nüüd Kenerti kiirelt riidesse ja naasen kirjutamise juurde kohe, kui meie tänane üllatuskülaline tagasi koduteele asub! 😉

24h hiljem!

Ilmselgelt on kätte jõudnud uus päev ja eile sai mega unepuudus minust võitu ja jäin kohe peale külalise lahkumist tuttu – võinoo peaaegu kohe. Kuna Kenertil oli eile miskit painavat kallal, siis nuttis ta enamvähem pool ööd ja õhtul magama jäämine oli vägagi raskendatud. Ei oska hetkel isegi mitte oletada, millest see olla võis, küll aga on ta nüüd juba sirka 2,5 tundi rahulikku und maganud. Minu puhul on uni siiani tappev, aga kuna ajaga on selgeks saanud, et päeval magamine ei ole mulle kunagi kasulik, siis väldin seda nii palju kui võimalik.

Meie eilne üllatuskülaline oli otseloomulikult tädi Kelly otse Inglismaalt. Niiiiiii tohutult hea on teda ikka ja jälle näha. Kuna aja puudus meie mõlemi poolt on teinud oma töö ja Facebookis/Skypes jõuame üha vähem suhelda, siis taaskohtumine on alati nii mõnus ja ilmselgelt ka lobarohke. Mis on veel eriti armas, siis Kelly toob Kenertile alati miskit Inglismaalt kaasa. Mis ilmselgelt ei ole kohustus ja me ei oota kunagi midagi, aga samas on see alati nii armas. Sellel korral tõi ta Kenertile pusle, mis on ilmselgelt minule meelepärane ja seega puidust. 😀 Kuna Kenert seesuguse pusle kokku panemist veel väga hästi ei oska, siis on see pigem nagu mänguasi mulle, sest ma naudin sellega mängimist ikka korralikult. 😀

29750964_807819026069878_1691492248_n

Kogu aeg mõtlen, et ühel hetkel ma pean end kokku võtma ja ostma ära lennupileti Inglismaale, aga siis leian ma jälle põhjuse, miks sellest kõrvale hiilida. Ma pole kunagi oma elus lennukiga lennanud ja oi milline paaniline hirm mul selle ees on. Alles möödunud nädalal nägin unes, kuidas lennuk alla kukkus ja esmaspäeval vaatasin seriaali  “Litsid”(mis btw on megalt hea ja mu lemmik hetkel) ja ka seal pommitati lennuk alla… seega, ei, lennukiga lendamine ja yolo ei käi minu elus veel käsikäes. 😀

Seega pole ma siiani talle Inglismaale külla jõudnud ja mul pole õrna aimu ka, kas ma üldse end kunagi kokku võtan, et seda teha… mõte on jääv, aga teostus… ma julgen hetkel veel kahelda. 😀 Samas kõik need looduspildid, mida ma näinud olen ja oeh… tahe on ikka hirmust väiksem veel. Haha, loodan, et Kelly ei pahanda, kui siia paar pilti lisan. Autoriõigused kuuluvad siiski temale. 😉

27849617_1610398492375865_291864804_n

27939829_1610398525709195_768619759_n

Vot selles metsas jalutaks ma suurima heameelega mitu head tundi – haha, mul tuli ninna just lõhn, mis on näiteks männimetsas pärast vihmasadu… mm… pole nii ammu nö metsas käinud, et tundub taas, et peab oma sammud “metsa” seadma. Kahjuks ma väga rohkem pilte leida ei suutnud, kuid mäletan kõiki, mis ta mulle seal oldud 6kuu jooksul saatnud on.

Loll Kristin, meie ühises blogis on ju kõik need pildid. 😀 Loodan veelkord, et Kelly ei pahanda(ta ei tee seda nkn), aga igaks juhuks tasub ära mainida. 😀 Seni kuni ma temast mõnd “toredat” pilti ei lisa, jääme sõpradeks. 😀

IMG_20170922_134534IMG_20170923_153736IMG_20170923_160921IMG_20171216_115923IMG_20171216_121404

Sekund tagasi läks tööle alarm “Kenert hakkab vist ärkama!”. 😀 Algab see sellest, et tema voodist hakkab kostuma imeõrna laninat, ta keerab mitu korda külge ja siis tuleb mul hinge kinni hoida ja muusika mute peale panna. Nüüd on ainult kaks võimalust – ta kas ärkab, või vajub uuesti magama. Sellel korral läks mul veel õnneks ja ta siiski ei ärganud, kui keerab külge igal korral kui uuesti kirjutama hakkan – nuppude klõbin on vaikses toas päris vali.

Kuidas teie lastel unega lood on? Mitu tundi ööpäevas nad tavaliselt magavad?

Kenert on nüüd minuga koos olles täielikult üle läinud ühele unele ja see ongi siis üldiselt 2 tunnine, vahel harva ka pigem. Oleneb kindlasti ööunest ja selle kvaliteedist. Tänu sellele on muutunud pikemaks tema ööuned ja need on sirka 12 tundi. 8st magama ja 8st ülesse. Nüüd, kus öösiti rullood ees hoian, siis on ta hakanud tänu hämarale toale ka veidi kauem kui ainult 8ni magama. Nüüdseks ärkas ta ka oma lõunaunest. Hetkel magaski ta kokku sirka 3 tundi, veidikene alla selle. Aga lesib veel kõhuli voodis ja mudib oma sussurätikut, mis alati kaisus peab olema.

Uni on tal peaaegu alati magus olnud ja on väga vähesed ööd, kus ta tõesti mitmeid kordi nutab. Ja seda ilmselgelt mitte kunagi ilma mõjuva põhjuseta. Küll on olnud neid kordi, kus põhjus jääbki minu jaoks teadmata, aga olemas on ta siiski kindlalt. Möödunud öö on üks neist, millele oskan tuua vaid oletusi, miks ta uni oli nii katkendlik ja nutune, aga ühtki kindlat põhjendust mul anda ei ole.

Siit aga 1 õpetussõna kõigile neile, kelle lapsed on parajad eputrillad ja “peegliarmastajad”. Kui sul on vaja midagi teha, aga laps on rahulolematu ja ükski tegevus talle tol hetkel pinget ei paku, siis minu saladus on järgnev – ma lükkan ta voodi peegli ette ja usute või mitte, järgmised 20-30 minutit tema ajast on justkui imeväel sisustatud ja kuulda pole ühtki virinat ega muud heli, mis annaks märku, et ta pole rahul või vajab uut tegevust.

Lisan siia ka oma facebooki “kuulutuse”, et kui on keegi, kes soovib ühineda, siis võite Facebooki teel ühendust võtta(lingi minu Facebookile leiate blogi päise paremast nurgast 😉 ).

Olen esmaspäeval(02.04) tegemas tellimust https://www.alexandalexa.com lehelt. Seega, kui on soovi ühineda, siis kirjuta julgelt postkasti! 😉
Kaup saabub Keilasse ning võimalik käest-kätte kokkuleppel ka Tallinnas, mujale saadan vajadusel postiga! 😉

Tänaseks aga kõike ilusat ja bloogerdame taas juba varsti! 😉

Kristin ❤

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: